La note moyenne est basée sur 229 avis approuvés laissés pour ETNA KIV360WIT sur Kieskeurig.be. Elle est calculée en divisant la somme des notes par le nombre d’avis.
Enkele maanden geleden deze Etna inductie kookplaat gekocht. Ben overgestapt van gas naar inductie koken. Ik ben zeer tevreden over dit apparaat. Vooral over de snelheid van koken en de hoeveelheid van vermogens staanden. Jammer dat de touchtoetsen zo dicht bij elkaar zijn. Tot nu toe ben ik heel blij met de aankoop.
Sinds een paar maanden kook ik op de ETNA KIV360WIT. Dit naar volle tevredenheid.
De handleiding is kort, bondig en in begrijpelijke taal.
De bediening van het apparaat is eenvoudig en daardoor snel aangeleerd.
De glasplaat is super makkelijk schoon te maken. Wel is deze erg glad. Daarom gebruik ik speciale matjes onder mijn pannen, zodat ze stevig blijven staan, tijdens het roeren in een pan.
De kookplaat komt helaas niet in RVS, maar je kunt de behuizing wrappen, of er koelkastmagneten aan hangen.
De service van ETNA is prima. Ik had twee keer een vraag en kreeg daarop vlot een duidelijk antwoord.
Ik zou deze (extra grote) kookplaat zeker aanraden aan ieder, die op zoek is naar een vrijstaande inductie kookplaat.
Gekregen van de gemeente Coevorden ivm
de doe mee regeling energie. Een actie om mensen die boven de bijstandsuitkering en onder modaal verdienen, ook de kans te geven om energiezuinige producten te kopen.
Ik ben er erg blij mee anders was ik op gas blijven koken. Het is een losstaand apparaat heel, mooi strak design en handig schoon te maken. ETNA heeft van vroeger uit een goede naam, mijn ouders hadden een ETNA ,dacht laat ik er ook eentje kopen zit ik vast goed.
Mvg Carla
Mijn oude kookplaat ging stuk, dit is mijn eerste inductiekookplaat. Ik ben enorm tevreden! Koken is leuker. De kracht functie vind ik heel handig, mooie kookplaat en uiteraard makkelijker schoonmaken dan de kookplaat die ik eerst had.
Los staande inductieplaten zijn nauwelijks te koop. Gelukkig hebben wij deze Etna kunnen vinden.
Reviewscore10.0
Wat ben ik blij met mijn nieuwe aanwinst: het is een sieraad in de keuken. De bediening is heel gemakkelijk en er is ruimte genoeg voor meerdere grote pannen. Ik heb deze inductiekookplaat nu 2 weken en ik vond het best wel spannend om op 3 oktober (Leidens ontzet) onze traditionele hutspot met draadjesvlees (runderlappen) voor meerdere mensen te gaan bereiden. Jarenlang heb ik dit gewoon op ons Etna gasstel klaargemaakt en dat was altijd een succes, maar de inductiekookplaat heeft mijn verwachtingen overtroffen en het was een peulenschil om te maken. Twee grote pannen aan de kook brengen ging razendsnel en als vanouds was de hutspot weer goed gelukt. Wat wil een mens nog meer?
Een prachtige vrijstaande inductiekookplaat die perfect op de vaatwasser (60x60) past. Mooi design en gemakkelijk in gebruik. Tot nu toe heel tevreden met de aankoop.
Mooie kookplaat, niet heel duur maar wel heel fijn in gebruik (wel even wennen over van gas op dit). Ik was op zoek naar wit met zwarte kookplaat goed beoordeeld en fijn/functioneel en dat is deze plaat wel. Elke dag genieten als ik nu kan koken. Mooie aankoop
Ik ben overgestapt van gas naar inductie , en kwam via Kieskeurig op deze Etna uit .
Nu een week aan het koken met het nieuwe apparaat en deze Etna bevalt uitstekend !!
Het koken op inductie viel mij hierdoor 100 % mee !
Deze kookplaat werkt voor mij perfect , ook vlees braden en wokken gaat prima !!
Zeer tevreden met dit apparaat !!
De prijs kwaliteit verhouding is ook prima en de vormgeving is erg mooi !!
Duidelijke gebruiksaanwijzing schoonmaken super gemakkelijk. Begin even wennen met koken als je gas gewend bent maar daarna is het een super kooktoestel.
Plug and play ready
Niet moeilijk om te bedienen
Redelijk stil
Goed oppervlakt 60 cm om je pannen kwijt te kunnen
Prijs is okay
Ziet er verder mooi uit
Ik zocht een zwart losse inductie kookplaat. En die hadden jullie. Voor mij een goed en mooi product.
Al vroeger kocht ik een Etna!
Wel zo vertrouwd!
Hij bevalt ons heel goed. Niet te veel knoppen, heel duidelijk mee te werken. En koken prima!
Omdat het erg veilig is en heel makkelijk in gebruik met een speciale stekker voor veiligheid en gewoon op het keukenblad is te plaatsen en goed schoon is te houden
Het is een hele mooie strakke kookplaat en staat mooi in onze keuken. Het is makkelijk te bedienen. Hij reageert snel van hoog naar laag. Het eten is nu eerder klaar. Het is een fantastisch apparaat. Een echte aanrader!!!
Ziet er niet alleen strak en degelijk uit. Werkt ook fantastisch. Komt zeer snel op de gewenste temperatuur. Groot gebruiksgemak waardoor je snel ‘op gevoel’ kunt koken. Dat vind ik belangrijk, het apparaat dient jou in plaats van andersom.
Duidelijke handleiding over schoonhouden etc. Een topper!
Omdat ik ben gaan verhuizen naar een gasloos appartement moest ik opzoek naar een elektrische kookplaat. De perilex aansluiting zat al in het appartement dus moest het een plaat zijn mèt zo’n stekker eraan en dan ook nog eens een vrijstaande. Na weken online oriënteren en vergelijken is mijn keus uiteindelijk gevallen op de ETNA KIV360WIT. En eerlijk tot op de dag van vandaag nog geen spijt gehad. Wat een fijne kookplaat is dat! Makkelijk te bedienen, mooie strakke uitstraling en zeer makkelijk schoon te maken. Voor mij de keer op inductie koken, was even wennen maar wat is dat fijn!
De kookplaat ziet er mooi strak uit en doet wat hij moet doen. Bedienen is niet moeilijk zolang je de tijd neemt om de gebruiksaanwijzing goed te lezen.
Op de website waar ik mijn kookplaat heb gekocht, stonden goede recensies. Ik hou van koken en heb vaak meerdere pannen op het vuur staan. Deze kookplaat is ruim genoeg voor meerdere pannen, inclusief een wok en is levert veel vermogen.
Ook is het fijn dat er weinig ruimte zit tussen de kookplaat en mijn aanrecht. Zo kan er niet vanalles onder verdwijnen.
Ik heb het gekocht omdat bij mij het gas eraf is gegaan dit was de enige periflex kookplaat dat bij mij aansluiting paste drm deze.
Ik moet eraan wennen is best moeilijk om op elektrisch inductie te koken.
Dan is het stand hoog dan laag weet het niet
Vind koken op gas fijner en smaakt lekkerder het eten
Is even wennen denk ik
Ik moest overgaan op elektrisch koken i.v. m verhuizing.
Heb prachtig produkt van Etna. Geadviseer door particuliere witgoedwinkel. Mensen met kennis van hun produkten. Heel tevreden en heel gemakkelijk te gebruiken .Ook makkelijk af te stemmen van hoog naar mildere temperatuur.
Ook het schoonmaken en houden gaat easy. Ziet er ook mooi en decoratief uit. En de garantie op het produkt is echt de moeite waard.
Fijne kookplaat en makkelijk te bedienen.
Zeer tevreden mee, voldoet aan mijn verwachtingen.
Wel opletten op de stekker, de mijne zat contra ten opzichte van mijn perilex stopcontact
Het product doet je wat je ervan verwacht en doet dat tevens goed en snel. Enkel een hitte-indicator na het koken (een grote of kleine letter H) mis ik.