La note moyenne est basée sur 12 avis approuvés laissés pour ETNA KI170ZT sur Kieskeurig.be. Elle est calculée en divisant la somme des notes par le nombre d’avis.
Mooi formaat te installeren in de bestaande kleinere nis. Voor die prijs deze functionaliteit is een mooie deal. Erg blij met deze aankoop, dat zouden meer mensen moeten doen.
Net als vroeger mijn ouders, hebben wij ook altijd een Etna kookplaat. Toen ik mijn eerste eigen huisje had kocht ik al een Etna gasfornuis met oven. Ook nu nog bevalt onze Etna inductiekookplaat prima. Goede kwaliteit, goede prijs.
ik had een ETNA die was kapot, bediening deed het niet meer.
nu deze en bevalt prima, beter dan de vorig
warmt de pannen egaler waardoor het vlees beter geheel bakt.
even wennen dat deze krachtiger is dan de vorige; mot kokn op lager pitje dan gewend.
alleen jammer dat j de timer niet aan kan zetten als je niet een van de pitten aan hebt. dat kon bij de vorige wel.
Critères d’avis :
GebruiksgemakBon
VormgevingBon
MogelijkhedenSuffisant
DuurzaamheidSuffisant
Points négatifs
kookwekker alleen voor gebruik bij bijbehorende kookzones
Ik ben ontzettend tevreden met mijn ETNA KI170ZT inductiekookplaat. Vanaf het eerste gebruik ben ik blij met mijn keuze en ik heb er absoluut geen moment spijt van gehad.
De kookplaat is lekker ruim met zijn 70 cm breedte, waardoor je met meerdere pannen tegelijk voldoende ruimte hebt. De bediening is heel eenvoudig en werkt prettig. Ook het vermogen en de boostfunctie vind ik erg fijn, zeker wanneer je snel iets aan de kook wilt brengen.
Wat ik vooral prettig vind, is dat de kookplaat er mooi en strak uitziet en tegelijkertijd heel praktisch in gebruik is. Het schoonmaken is ook een stuk makkelijker dan bij mijn vorige kookplaat.
Kortom: ik ben super tevreden met mijn aankoop. De ETNA KI170ZT bevalt uitstekend en als ik opnieuw zou moeten kiezen, zou ik zonder twijfel weer voor deze kookplaat kiezen. Echt een aanrader!
Prima inductieplaat. Iets breder dan onze vorige plaat waardoor meer pan oppervlakte. Makkelijke bedieningm niet eens de handleiding nodig gehad.
Moet wel nog wennen aan de kracht van deze inductie tov onze vorige 7,4KW ipv 5,6.
Enige verbetering wat ik kan bedenken is dat de tip toetsen wat lager op de plaat hadden gemogen. Als er nu een ruime pan links of rechts onder staat dan bedekt deze bijna de tip toetsen.
En als op kinderslot staat dan blijft het icoontje continue knipperen ipv gewoon aan.
Nu weekje in gebruik en tevreden.
De koelkast nu 1 maand in gebruik.
Wat me opvalt is dat de koelkast erg stil is. Mijn producten zijn eeg goed gekoeld en de turbo koeling werkt ook goed.
Het enige puntje wat minder is, is dat de koelkast niet super ruim van binnen is. Gelukkig hebben wij een 2de koel/vriescombinatie de berging staan waardoor wij geen voorraad hoeven te stallen in de KI170zt.
Inductiekookplaat werkt feilloos, makkelijke bediening, Duidelijke weergave van de toetsen en eenvoudige bediening. Formaat van 70 cm geeft net iets meer ruimte als de traditionele kookplaten.