Remington S2880 - Mini Stijltang - Zwart

Remington S2880 - Mini Stijltang - Zwart

8.7(2)
Dit product wordt aangeboden door 2 aanbieders met een prijs vanaf € 17,95Voir tous les vendeurs
Note moyenne
8.7

La note moyenne est basée sur 2 avis approuvés laissés pour Remington S2880 - Mini Stijltang - Zwart sur Kieskeurig.be. Elle est calculée en divisant la somme des notes par le nombre d’avis.

Écrire un avis
Esther14-03-2017
Note globale
8.0

Prima stijltang, handig in gebruik

Reviewscore
8.0
Mijn haar is gekleurd en nogal dun en broos dus normaal werd mijn haar alleen maar droger en statisch na het stijlen. Met de Remingtonstijltang heb ik niet! Een prima stijltang die mijn haar niet beschadigd. Een paar keer door mijn haar en ik heb super snel glanzend haar. En hij wordt ook snel warm en hij is makkelijk in te stellen. Goede prijs voor de kwaliteit die je krijgt!!
Points positifs
  • kwaliteit
  • gebruiksgemak
  • veilig
Points négatifs
  • zwaar in de hand
Oui, je recommande ce produit
ollekke11-08-2009
Note globale
9.0
Reviewscore
9.0
Prima apparaatje. Lekker handzaam. Ideaal voor die lastige plukken die je graag even snel in bedwang wilt houden. Apparaatje is super snel warm. Zit een hoesje bij waar je 'm in op kan bergen. Hiervoor moet je het apparaat wel weer laten afkoelen. Dit duurt gelukkig niet lang. Het hoesje is prima maar had van mij iets ruimer gemogen zodat je ook het snoer erin had kunnen doen. Nu moet je dat snoer middels een klittebandje vastsnoeren.