La Pavoni Europiccola Lusso EL Espresso Machine - Black & Stainless Steel

La Pavoni Europiccola Lusso EL Espresso Machine - Black & Stainless Steel

6.6(2)
Dit product wordt aangeboden door 1 aanbieders met een prijs vanaf € 649,00Voir tous les vendeurs

Avis

Note moyenne
6.6

La note moyenne est basée sur 2 avis approuvés laissés pour La Pavoni Europiccola Lusso EL Espresso Machine - Black & Stainless Steel sur Kieskeurig.be. Elle est calculée en divisant la somme des notes par le nombre d’avis.

Écrire un avis
Ikke06-01-2016
Note globale
8.0
Reviewscore
8.0
Espresso machine voor de ervaren koffie (espresso) maker. Volledig hand bediend. Automaat voor cappuccino volledig overbodig. Als je met de hand de koffie gaat bereiden, doe je dat ook met de melk. Kwaliteit: hoe beter je het onderhoud, hoe mooier hij blijft. En als defect, zelf te herstellen. Onderdelen goed on-line te verkrijgen. Aanrader voor de liefhebber, afrader voor de Senseo fanaten.
Tillerman27-09-2013
Note globale
5.0
Reviewscore
5.0
Twee jaar in bezit. Je kunt er vreselijk lekkere espresso mee zetten, en het is een sieraad in je keuken. Maar.... de degelijkheid laat te wensen over. We hadden twee jaar garantie, en in die tijd moest het apparaat 3 keer terug voor allerlei lekkages. Net na de garantie begon het apparaat wederom te lekken, te roesten en nu ook stoom af te blazen door het overdrukventiel. Het is toen op coulance-basis nog eens gratis gerepareerd. Maar de mankementen bleven terugkomen, en steeds sneller. Vandaar dat wij nu in het proces zitten om bij de verkoper ons geld, minus 2 jaar gebruik, terug te vragen. Want dat mag echt niet voor een apparaat waar wij 600 euro voor betaald hebben.