Sangean DCR-89+ - Wekkerradio met DAB+ en FM - Wit

Sangean DCR-89+ - Wekkerradio met DAB+ en FM - Wit

8.3(2)
Dit product wordt aangeboden door 1 aanbieders met een prijs vanaf € 77,99Voir tous les vendeurs

Avis

Note moyenne
8.3

La note moyenne est basée sur 2 avis approuvés laissés pour Sangean DCR-89+ - Wekkerradio met DAB+ en FM - Wit sur Kieskeurig.be. Elle est calculée en divisant la somme des notes par le nombre d’avis.

Écrire un avis
D. Visser18-06-2020
Note globale
8.0

uitstekend geluid

Reviewscore
8.0
stereo geluid via oortelefoon zeer goed; -mogelijkheid om externe antenne te plaatsen om ontvangst van DAB+ zenders te ontvangen ontbreekt;ik heb dit toestel m.n. gekocht om DAB+ uitzendinge te kunnen ontvangen. Het knopje van de lichtdimmer is niet zo makkelijk bereikbaar en zou op de bovenzijde geplaatst moeten worden
Points positifs
  • stereogluid via oortelefoon
  • 2 wekprogramma's
Points négatifs
  • mogelijheid externe antenne te plaatsen ontbreekt
  • plaats van het knopje voor de lichtdimmer
Oui, je recommande ce produit
hendry01-09-2015
Note globale
8.0
Reviewscore
8.0
Gezocht naar een sangean wekkerradio en uiteindelijk bij deze terecht gekomen. Ik heb zelf de RC5 die heel goed bevalt. De keuze voor de DCR89 gemaakt omdat een wekkerradio aan een aantal eisen moet voldoen. 1) het moet een digitale klok zijn 2) de heldereheid van de verlichting moet aan te passen zijn. 3) de knoppen om te bedienen moeten aan de bovenkant van het toestel zitten. Deze moeten makkelijk te bedienen zijn met je ogen dicht. 4) het toestel moet solide staan, zodat tijdens het bedienen het niet omvalt. 5) het toestel is fraai, simpel, oogt goed. 6) er moeten minimaal 2 wektijden instelbaar zijn. Minpunt van het apparaat: Er zit geen NAP functie op. Pluspunten: Stevig mooi toestel met knoppen aan de bovenkant die je net je ogen dicht kan bedienen. DAB+ radiofunctie voor betere radio. Kloktijd wordt automatisch ingesteld na stroomonderbreking.