Ik heb de Sansbeauté S1111 gekocht voor dagelijks scheren en het bijwerken van mijn baard. Na enkele weken gebruik kan ik zeggen dat ik tevreden ben met deze aankoop.
Het apparaat ligt prettig in de hand, voelt degelijk aan en ziet er modern uit. Het scheren verloopt comfortabel en veroorzaakt bij mij geen huidirritatie, zelfs niet bij regelmatig gebruik. Vooral de ingebouwde trimmer is handig voor het netjes bijwerken van bakkebaarden, snor en baardcontouren zonder een extra apparaat nodig te hebben.
De batterij gaat lang mee, waardoor ik niet steeds hoef op te laden. Ook vind ik het prettig dat de scheerkop eenvoudig onder de kraan kan worden afgespoeld, wat het schoonmaken snel en gemakkelijk maakt.
Natuurlijk is het resultaat niet helemaal hetzelfde als bij een traditioneel scheermes. Bij een wat stuggere of dikkere baardgroei moet ik soms een paar keer over dezelfde plek gaan. Maar voor dagelijks gebruik levert het een prima resultaat.
Points positifs
Ligt comfortabel in de hand
Veroorzaakt weinig tot geen huidirritatie.
Handige ingebouwde trimmer.
Goede batterijduur.
Eenvoudig schoon te maken.
Points négatifs
Scheert niet zo glad als een klassiek scheermes.
Bij een dikkere baard zijn soms meerdere bewegingen nodig.
Maakt iets meer geluid dan sommige duurdere modellen.