Fujifilm FUJINON XF56mm F1.2 R APD Lens - Black

Fujifilm FUJINON XF56mm F1.2 R APD Lens - Black

Tous les 1 prix et vendeurs

Choix le plus populaire – Meilleur prix !
grobet.be· Vendeur reconnu
€ 1.499,00
InconnuLivraison gratuite
out of stock
Voir le produit
Voir le produit

Spécifications

Geschikt voor
Lensvatting
Fujifilm X
Geschikt voor merk
FUJIFILM X-E2
Geschikt voor type fotografie
Telephoto lens
Geschikt voor camera model
FUJIFILM X-T1
EAN
0074101025699
Spatwaterdicht
Non
Stofdicht
Non
Lensvatting
Fujifilm X
Aantal diafragma-bladen
7
Aantal lenselementen
11
Aantal lensgroepen
8
Type lens
Telephoto lens
Lensopties
28.5°
Beeldstabilisator
Non
Filterdiameter
6,2 cm
Kortste scherpstelafstand
70 cm
Beeldstabilisatie
Non
Brandpuntsafstand
5,6 cm
Lenstype
Prime
Maximaal brandpuntsafstand
16
Maximaal diafragma groothoek
16
Minimaal brandpuntsafstand
5,6 cm
Maximaal diafragma tele
16
Merk
FUJIFILM
Product lengte
6,97 cm
Kleur
Zwart
Introductie
Fujifilm FUJINON XF56mm F1.2 R APD SLR Telelens Zwart
Product gewicht
405 g

Description du produit

Hoogwaardige Portretlens voor Fuji X-serie

Maak kennis met de FUJINON XF56mm F1.2 R APD, een lens die vakmanschap combineert met geavanceerde optische technologie. Ontwikkeld voor fotografen die op zoek zijn naar adembenemende portretfotografie, biedt deze lens met vaste brandpuntsafstand precise en heldere beelden met een uitzonderlijke achtergrondonscherpte, ook wel 'bokeh' genoemd.

Optische Prestaties

Deze 56mm lens heeft een lensstructuur van 11 elementen in 8 groepen, inclusief één asferisch element dat helpt om vervormingen en aberraties te verminderen. Met een grootste diafragma van f/1.2 is het een uitblinker in situaties met weinig licht, en biedt het de mogelijkheid om met een zeer geringe scherptediepte te werken. Het kleinste diafragma van dit objectief is f/16, wat een breed scala aan belichtingsopties mogelijk maakt.

Bokeh-Efficiëntie

Wat deze lens onderscheid van anderen is de APD, ofwel Apodization-filter, die is ontworpen om een nog zachter en natuurlijker bokeh te leveren dan al standaard bij f/1.2. De zeven afgeronde diafragmabladen dragen bij aan dit effect, vooral wanneer gefotografeerd wordt met een open diafragma.

Constructie en Gebruiksgemak

Met een gewicht van 405 gram is de FUJINON XF56mm F1.2 R APD een solide toevoeging aan de camera uitrusting zonder overdreven zwaar te zijn. Een filtermaat van 62mm biedt veel opties voor filters, terwijl de uniforme zwart metalen constructie de lens een professionele uitstraling geeft. De lens is compatibel met Fujifilm X vatting en harmonieert perfect met de X-serie bodies. Deze lens is een ideale keuze voor de serieuze portretfotograaf die waarde hecht aan beeldkwaliteit en creatieve vrijheid. De f/1.2 diafragma biedt niet alleen uitstekende low-light prestaties, maar opent ook een wereld vol artistieke potentieel door het vermogen om onderwerpen te isoleren van hun achtergrond met een zachte, dromerige bokeh.

Avis

Aucun avis n’a encore été écrit

Tu possèdes ce produit et tu aimerais donner ton avis ? Commence ci-dessous à écrire ton avis. Selon le niveau de détail, écrire un avis prend en moyenne entre 3 et 10 minutes. Avec ton opinion, tu aides les autres visiteurs à faire un meilleur choix et tu tentes chaque mois de gagner 250 € ! Clique ici pour les conditions de l’action.

Quelle note donnes-tu à ce produit ?