De Sigma 10-20 (voor Sony Alpha) ongeveer 11 maanden in bezit gehad. Helaas ruim 3 maanden niet kunnen gebruiken... In het begin was ik goed te spreken over het objectief hoewel de scherpte soms te wensen over liet. De foto's die scherp waren zagen er prima uit. Bij creatief gebruik zijn er fraaie resultaten met deze lens te behalen. De vertekening op 10 mm is zelfs voor architectuur foto's acceptabel en na perspectief en lensfoutcorrectie in de bewerkings software zelfs erg fraai te noemen! Mijn lens gaf echter steeds slechtere foto's, van een beetje onscherp tot volledig onscherp. De lens is twee maal opgestuurd ter reparatie. Na de eerste keer (optisch stelsel vervangen) was het euvel niet verholpen. Na de tweede keer heb ik de 10-20 omgeruild voor een nieuwe (lichtsterkere) Sigma 10-20 F3.5 (zie review aldaar) Als je een goed exemplaar treft is de 10-20 F4.5/5.6 geweldig! Dit soort storingen komen vaker voor bij Sigma lenzen, regelmatig zelfs af fabriek. Mijn advies: test de lens voor aankoop grondig! Koop daarom niet ongezien maar bij een fotozaak. Na aankoop twijfels over de werking/scherpte: direct omruilen/terugsturen. P.S. mijn waardering geldt voor de periode voordat de storing (totale onscherpte) optrad!
Sigma 10-20mm F4-5.6 EX DC HSM Objectif pour Canon
8.6(2)
Nous n’avons trouvé aucun prix pour ce produitHeureusement, nous avons trouvé de bonnes alternatives pour toi : tu les trouves plus bas sur la page.
Produits similaires ou meilleurs
Sigma 150-600mm F5-6.3 DG DN OS | S - L-mount - Noir
Voir le produitVoir le produit150 mm|Zoom|L-mount|Oui
v.a. € 1.399,00
Tamron 90mm f/2.8 Di III Macro VXD Objectif pour Nikon Z
Voir le produitVoir le produit9 cm|Focale fixe|Nikon Z|Nikon Z
v.a. € 649,00
Canon RF 24-240mm f/4-6.3 IS USM - Noir
Voir le produitVoir le produit 10.0(2)
Zoom|Canon RF|Oui|750 g
v.a. € 763,23
-3%
Tamron 18-300mm f/3.5-6.3 Di III-A VC objectif pour Fujifilm X - Noir
Voir le produitVoir le produit18 mm|Zoom|Fujifilm X|Oui
v.a. € 553,00
- Focale
- Type d'objectif
- Monture d'objectif
- Stabilisation d'image
- À partir de
- 150 mm
- Zoom
- L-mount
- Oui
- v.a. € 1.399,00Voir le produit
- 9 cm
- Focale fixe
- Nikon Z
- -
- v.a. € 649,00Voir le produit
10.0(2)
- -
- Zoom
- Canon RF
- Oui
- v.a. € 763,23Voir le produit-3%
- 18 mm
- Zoom
- Fujifilm X
- Oui
- v.a. € 553,00Voir le produit
Avis
Note moyenne 8,6
La note moyenne est basée sur 2 avis approuvés laissés pour Sigma 10-20mm F4-5.6 EX DC HSM Objectif pour Canon sur Kieskeurig.be. Elle est calculée en divisant la somme des notes par le nombre d’avis.
Lire tous les avis
Belangrijkste kenmerken
- EAN
- 0085126201272
Description du produit
Ultrabrede Perspectieven met Sigma 10-20mm Lens
Ontworpen voor fotografen die hun horizon willen verbreden, is de Sigma 10-20mm F4-5.6 EX DC HSM lens een veelzijdige groothoeklens met een dynamisch perspectief. Deze lens, compatibel met Canon EF-S vattingen, biedt een brandpunt van 10-20mm en is daarmee uitermate geschikt voor landschaps-, architectuur- en interieurfotografie.Optische Prestaties en Bouw
De lensconstructie bestaat uit 14 elementen verdeeld over 10 groepen, wat een hoogwaardige beeldkwaliteit verzekert over het gehele zoombereik. Met een 35mm equivalent van 15-30 mm legt deze lens imposante vergezichten vast zonder de vervorming die vaak gepaard gaat met ultragroothoeklenzen. De Hyper Sonic Motor (USM) stelt snel en stil scherp, wat zowel bij het fotograferen als filmen een uitkomst biedt. De automatische focus kan ook handmatig bijgesteld worden, waardoor de fotograaf volledige controle behoudt over het uiteindelijke beeld.Diafragma en Belichtingscontrole
Het grootste diafragma van f/4 bij het wijdste brandpunt (10mm) tot f/5.6 bij 20mm biedt flexibiliteit in diverse lichtomstandigheden. Met een kleinste diafragma van f/22 is het eenvoudig om een groot scherptediepteveld te creëren. De 6 diafragmalamellen zorgen voor een aangename bokeh in de onscherpe delen van de foto. Een maximale beeldvergroting van 1:6.7x maakt deze lens ook geschikt voor opnames met een nadruk op detail.Gebruiksvriendelijkheid en Accessoires
Met een kortste scherpstelafstand van maar liefst 24 cm komen onderwerpen dichtbij en is er ruimte voor creatieve composities. De interne scherpstelling (IF) voorkomt dat de lens in lengte verandert en er is dus geen effect op de balans en handling van de lens. De filtermaat is 77 mm, waarmee een wijd scala aan filters compatibel is. Hoewel een zonnekap wordt meegeleverd, moet er rekening worden gehouden met het feit dat er geen tas of koker wordt bijgeleverd. Met een gewicht van 465 gram en compacte afmetingen (8,4 x 8,4 x 8,1 cm) is deze lens een praktische keuze voor de reizende fotograaf.Écrire un avis
Question 1 sur 4
Tu possèdes ce produit et tu aimerais donner ton avis ? Commence ci-dessous à écrire ton avis. Selon le niveau de détail, écrire un avis prend en moyenne entre 3 et 10 minutes. Avec ton opinion, tu aides les autres visiteurs à faire un meilleur choix et tu tentes chaque mois de gagner 250 € ! Clique ici pour les conditions de l’action.