Tamron AF 18-200mm F/3.5-6.3 XR Di II LD - Canon EF

Tamron AF 18-200mm F/3.5-6.3 XR Di II LD - Canon EF

6.9(14)

Tous les 1 prix et vendeurs

Choix le plus populaire – Meilleur prix !
Amazon.be Marketplace· Marketplace
€ 488,95
3 à 4 joursLivraison gratuite
Check de website voor de levertijd | Gratis bezorgd > €20,-
Voir le produit
Voir le produit

Spécifications

Compatibilité
Monture d'objectif
Sony E
EAN
4960371004655
Stabilisation d'image
Non
Lenstype
Zoom

Description du produit

Dankzij het grote zoombereik van 18-200mm is dit de standaardlens voor praktisch alle fotografische situaties. Vooral tijdens het reizen biedt de ultra-compacte en lichte constructie enorm veel fotoplezier. Van groothoek tot tele bent u met deze lens alle fotosituaties de baas. De 18-200 Di II lens past in de traditie van de legendarische serie megazooms van Tamron en bezit een zoomfactor van 11,1, gelijk aan het equivalent van 28-300mm in vergelijking met full frame camera's. De 18-200 Di II bevat innovatief XR glas (extra refractive index) om de optische prestaties over het gehele zoombereik te optimaliseren. Dit ontwerp reduceert veel lensafwijkingen tot een absoluut minimum en verzekert tegelijkertijd een compactere constructie. Bovendien zijn drie asferische hybride elementen toegepast om sferische aberratie te voorkomen, terwijl twee LD (Low Dispersion) glaselementen chromatische aberratie compenseren. Het resultaat is een veelzijdige zoomlens van een uitmuntende optische kwaliteit. En met een vergrotingsmaatstaf van 1:3,7 ook geschikt voor macro-opnames bij een minimum voorwerpsafstand van slechts 45cm. Ontdek de veelzijdigheid van deze lens die een nieuwe norm zet voor standaardlenzen met een fantastische prijs/prestatieverhouding.

De Di II lenzen zijn uitsluitend geschikt voor digitale spiegelreflexcamera's met een beeldsensor kleiner dan 24 x 16mm. Di II lenzen zijn niet geschikt voor full frame spiegelreflexcamera's of analoge 35mm spiegelreflexcamera's. Hun beeldsensors zijn te groot waardoor vignettering (donkere hoeken in de afbeelding) zal ontstaan.

Let op: De 18-200 lens is sinds maart 2008 leverbaar met een ingebouwde motor voor de Nikon D40, D40X en D60 (Model A16NII). De A16N-lens die leverbaar was tot maart 2008 bezit geen ingebouwde motor en is bij de D40/D40X/D60 slechts bruikbaar in de MF modus.

Avis

Nico P.22-08-2018
Note globale
7.0
Vandaag weer gebruikt en nu voor bloemen en insecten. Ik heb de macro uitvoering. Veel fotos zijn mislukt. De macro op deze lens is best wel beroerd. Alle andere onderwerpen gaan echt prima, maar doet er geen macro mee
Points positifs
  • snel
  • licht
Points négatifs
  • macro
  • luidruchtig
  • geen vr
Tyros 4.03-05-2018
Note globale
9.0
Ik heb deze Tamron lens nu een maand,en ik heb verschillende instellingen goed getest,ik kom tot het besluit dat dit een zeer goed alternatief is voor de dure Nikonlens. Zelfs op de meeste punten is deze beter als de Nikon. Ik gebruik deze op de Nikon D 3100,misschien zijn er slechte resultaten zijn bij andere merken,dit kan ik niet beoordelen.
Points positifs
  • zeer scherpe foto's
  • Snel handmatig scherpstellen.
  • niet zwaar van gewicht.
  • Goede greep op de instellingen.
Lire tous les avis

Écrire un avis

Tu possèdes ce produit et tu aimerais donner ton avis ? Commence ci-dessous à écrire ton avis. Selon le niveau de détail, écrire un avis prend en moyenne entre 3 et 10 minutes. Avec ton opinion, tu aides les autres visiteurs à faire un meilleur choix et tu tentes chaque mois de gagner 250 € ! Clique ici pour les conditions de l’action.

Quelle note donnes-tu à ce produit ?