Nacon REVOSIM PS5 Lite – Volant de jeu Direct Drive sous licence officielle – Volant de course + pédalier 2 pédales – Retour de force 3,2 Nm – PlayStation 5 et PC
Tous les 1 prix et vendeurs

Informations sur le produit
- Plateforme de jeu
- PlayStation 5
- EAN
- 3665962035896
Autres caractéristiques
- Numéro de pièce du fabricant (MPN)
- PS5RSLITEPACK
- Guide linguistique
- Néerlandais
- Contenu de l'emballage
- Volant
- Marquage CE
- Oui
Description du produit
REVOSIM PS5 Lite – Officieel Gelicentieerd Direct Drive Gaming Stuurwiel – Racing Wheel + 2-Pedaalset – 3.2Nm Force Feedback – PlayStation 5 & PC
Ervaar authentiek racen met de REVOSIM™ RS Lite. De Direct Drive-technologie levert heldere en krachtige forcefeedback. Op de baan geniet je van totale controle met de stabiele pedaalset. De perfecte starterskit voor simracen op PlayStation®5-consoles.
GEÏNTEGREERD STUURWIEL & WIELBASIS: De wielbasis maakt gebruik van Direct Drive-technologie met een koppel van 3,2 Nm. Het stuurwiel is direct aan de wielbasis bevestigd. Het heeft een diameter van 28 cm, een ronde vorm en een getextureerde kunststof coating. De bovenkant van het stuurwiel is uitgerust met 9 leds voor de weergave van het motortoerental (RPM). De bedieningselementen omvatten 17 toewijsbare knoppen, een D-pad en twee schakelpaddles met eenvoudige contactschakelaars.
• PEDAALSET: is een 2-pedaalmodel (gas en rem) van kunststof. Deze is uitgerust met magnetische Hall-effectsensoren voor positiedetectie. Het product is niet verstelbaar in afstand, maar de weerstand van de pedaalveren kan worden aangepast.
• MONTAGE: Het meegeleverde montagesysteem bevat klemmen voor installatie op een bureau. Schroeven zijn ook inbegrepen om directe montage op compatibele simrace-installaties mogelijk te maken.
• COMPATIBILITEIT EN UITBREIDBAARHEID: Platformcompatibiliteit: PS5/PC. De basis is compatibel met pedaalsets uit andere REVOSIM™-series, zodat de gebruiker zijn setup kan upgraden. De verbinding wordt rechtstreeks via RJ45 met de wielbasis gemaakt.
APPLICATIE: Dankzij de REVOSIM™-applicatie en het MyNacon-platform kunnen gebruikers hun uitrusting volledig aanpassen, eenvoudig hun voorinstellingen delen en zelfs hun telefoon veranderen in een echt racedashboard voor een rijervaring op maat. De applicatie maakt het mogelijk om tot 4 profielen tegelijkertijd te gebruiken en op het apparaat op te slaan. Een onbeperkt aantal profielen kan worden gedownload en opgeslagen op de computer of telefoon van de gebruiker.
OPTIONELE ACCESSOIRES (APART VERKRIJGBAAR):
- RJ45-hub: Maakt het mogelijk om add-ons uit het REVOSIM™-ecosysteem aan te sluiten op de basis. Prijs: n.t.b
- Telefoonhouder: Een houder om een mobiele telefoon aan de bovenkant van de basis te bevestigen. Prijs: n.t.b.
Aucun avis n’a encore été écrit
Tu possèdes ce produit et tu aimerais donner ton avis ? Commence ci-dessous à écrire ton avis. Selon le niveau de détail, écrire un avis prend en moyenne entre 3 et 10 minutes. Avec ton opinion, tu aides les autres visiteurs à faire un meilleur choix et tu tentes chaque mois de gagner 250 € ! Clique ici pour les conditions de l’action.