Toen ik de broodbakmachine had ontvangen heb ik hem gelijk uitgepakt om te proberen. Hij heeft een luxe uitstraling en voelt heel degelijk aan. Een pareltje in de keuken. De ingrediënten stonden al klaar dus kon direct aan het eerste brood beginnen.
De bediening is erg makkelijk en duidelijk af te lezen in het display. De gebruiksaanwijzing is ook erg duidelijk en overzichtelijk. Meegeleverde recepten en instructies kun je ook online vinden.
Starten maar. Leuk om de machine zijn werk te horen doen en uiteindelijk de geur van vers brood wat de keuken en het huis vult.
In 1x gelukt. Ik had een basisrecept gebruikt. Niet het lekkerste brood, maar wel vers en knapperig. Dus verder gaan zoeken naar recepten die het brood wat meer smaak geven.
Echt leuk en lekker om op deze manier brood te maken. En met de uitsteltijd wordt je zelfs wakker met die lekkere geur.
Heerlijk vers en warm brood. Alsof het vakantie is.
Heerlijk om te doen en diverse recepten te proberen.