Wij hadden nog nooit een broodbakmachine gebruikt, nu hebben we deze mogen testen. De machine heeft een uitgebreide gebruiksaanwijzing, daardoor was het eerste gebruik even zoeken. Elk gebruik daarna was eenvoudig.
We hebben meerdere soorten broodmixen gebruikt, all-in en meel waar je alles los moet toevoegen. Alle werkte prima en smaakte heerlijk. Bij veel broden kun je het formaat kiezen: M, L of XL. Persoonlijk vonden we het XL brood erg hoog, hierdoor was het lastiger te snijden, zeker als het nog een warm brood is.
Je kunt ook brood met toevoegingen maken. Met rozijnen of noten. Als je het recept precies volgt vinden wij het een beetje te weinig gevuld. Maar als je zelf een beetje speelt met het recept is het goed. Wij kiezen dan voor het M formaat brood met de maximale toevoegingen. Heerlijk