
Soudal Fix All Xtreme Power Express zwart
Tous les 1 prix et vendeurs

Overige kenmerken
- Verpakking hoogte
- 23,2 cm
- Verpakking breedte
- 5,2 cm
- Verpakking lengte
- 5,2 cm
- EAN
- 5411183128194
Productinformatie
- Verpakkingsgewicht
- 510 g
- EAN
- 5411183128194
Description du produit
Hybride montagelijm
Fix ALL® X-treme Power Express is geschikt voor het verlijmen van extreme lasten zonder ondersteuning. Fix ALL® X-treme Power Express draagt tot 400 kg/m² als beginsterkte en is handvast na slechts 30 minuten. Na volledige doorharding nog sterker.
Voor elke klus een passende oplossing
- Fix ALL High Tack is supersterk door de hoge aanvangshechting.
- Fix ALL Turbo droogt supersnel, waardoor je snel verder kunt werken aan je klus.
- Fix ALL Flexi is onze meest universele en elastische lijm en kit in 1.
- Fix ALL X-treme Power is onze krachtpatser die een extreem hoge hechting heeft.
- Fix ALL Crystal is een 100% transparante lijm en kit in 1.
Toepassingen
- Verlijmingen in bouw- en metaalindustrie
- Verlijmen en monteren van voorwerpen, panelen, platen, planken ... op de meest uiteenlopende materialen
- Voor verlijmde gevelpanelen verwijzen we naar het Soudal Panel System
Belangrijkste eigenschappen
- Extreem hoge aanvangskleefkracht van minimaal 400 kg/m²
- Zeer snel handvast en snelle krachtopbouw in dunne lijmlaag en op poreuze ondergronden
- Snelle doorharding
- Goed verwerkbaar middels standaard bijgeleverde driehoekspuitmond
- Blijvend elastisch na uitharding en zeer duurzaam
- Vrijwel reukloos
- Uitstekende weerstand tegen uv-stralen en andere weersinvloeden
- Zeer goede hechting op de meeste ondergronden, zelfs licht vochtige
- Overschilderbaar met watergedragen verven
- Geen vlekvorming (randzonevervuiling) op poreuze ondergronden zoals marmer, graniet en andere natuursteensoorten
Gebruiksaanwijzing
Breng de lijm met behulp van een kitpistool in gelijkmatige driehoekrillen (om de 15 cm) of dotten op één van de te verlijmen materialen aan. Breng altijd een lijmril of dot aan op de uiteinden, langs randen en hoekpunten van plaatmateriaal. Daarna bevestig je het materiaal en klop je het stevig aan met een rubberen hamer. Indien nodig ondersteun je de e verlijmde materialen. De lijmverbinding kan na 24-48 uur volledig belast worden.
Veelgestelde vragen/FAQ's
- Is Fix ALL overschilderbaar? Alle varianten in de Fix ALL-range van Soudal zijn gemaakt op basis van hybride grondstoffen. Hybriden hebben de eigenschap dat ze zeer goed overschilderbaar zijn met de meeste verftypes. Daarom zijn al onze Fix ALL-producten uitstekend overschilderbaar. Let op: verf is minder flexibel dan lijmkit, waardoor het mogelijk is dat de verf gaat scheuren bij bewegende voegen. Het is raadzaam om van tevoren een hechtings- en compatibiliteitstest te doen.
- Kan Fix ALL bevriezen? Alle varianten in onze Fix ALL-range zijn gemaakt op basis van hybride grondstoffen. Hybriden hebben de eigenschap dat ze niet bevriezen.
- Wat is de uithardingstijd van Fix ALL? Onder normale omstandigheden (20°C en 60% RH (luchtvochtigheid)) zal een voeg van 2-3 mm 24 uur nodig hebben om uit te harden. De uithardingstijd van Fix ALL® is afhankelijk van een aantal omgevingsfactoren:
- Dikte van de voeg (hoeveelheid massa)
- Vochtigheid
- Temperatuur
- Ondergrond
Avis
Aucun avis n’a encore été écrit
Tu possèdes ce produit et tu aimerais donner ton avis ? Commence ci-dessous à écrire ton avis. Selon le niveau de détail, écrire un avis prend en moyenne entre 3 et 10 minutes. Avec ton opinion, tu aides les autres visiteurs à faire un meilleur choix et tu tentes chaque mois de gagner 250 € ! Clique ici pour les conditions de l’action.