Calor Access Steam Easy DT7130C0 - Kledingstomer
Tous les 1 prix et vendeurs

Technisch
- Stoomproductie per minuut
- Tot 50 gram/min
- Vermogen
- 1.400 Hz
- EAN
- 3121040086889
Algemeen
- Type
- Stoomstrijkijzer
Capaciteit
- Inhoud waterreservoir
- tot 0,5 liter
Functies
- Stoom
- Oui
- Zelfreinigend
- Non
Description du produit
Ontdek Access Steam Easy, de draagbare kledingstomer die snel kreuken verwijdert en zuivert, zodat je je kleding met gemak perfect kunt verzorgen. Met een vermogen van 1400 W, een stoomopbrengst tot 25 g/minuut en een snelle opwarmtijd van 15 seconden zorgt deze intuïtieve, gebruiksvriendelijke kledingstomer ervoor dat je er in een mum van tijd op je best uitziet. De natuurlijke zuiverende stoom, die tot 99,99% van de virussen en bacteriën verwijdert* en geurtjes vermindert, wordt gecombineerd met een microvezel stofborstel voor langdurige frisheid.
Snel en eenvoudig kreuken verwijderen
Een krachtige, zeer efficiënte draagbare rimpelverwijderaar met 1.400 W vermogen en een stoomopbrengst tot 25 g/minuut
Tijdbesparend
Klaar in een mum van tijd met een opwarmtijd van 15 seconden voor een perfecte look dag na dag
Natuurlijke verkoeling
De natuurlijke kracht van stoom verfrist je kleding en vermindert geurtjes voor een fris gevoel
Verfrist textiel
Gebruik je stomer en de microvezel stofborstel om je kleding op te frissen en stof te verwijderen
Reparabiliteit
Een product dat 15 jaar lang gerepareerd kan worden - met goedkope, snelle levering vanuit 6500 reparatiecentra wereldwijd - onderdeel van onze inzet om het milieu te helpen beschermen en afval te verminderen
Zuivert
Stoomkracht verfrist, ontsmet en desodoriseert terwijl het kreukels verwijdert, en elimineert tot 99,99% van de virussen en bacteriën* voor frisse kleren en perfecte hygiëne (*externe tests uitgevoerd in onafhankelijke laboratoria, door het apparaat op een katoenen doek aan te brengen en 3 keer langzaam heen en weer te stomen).
Gemakkelijk en comfortabel in gebruik
Het meegeleverde deurhaakje is eenvoudig te installeren en gemakkelijk te strijken waar je maar wilt
Veilig voor alle stoffen
Veilig te gebruiken op alle soorten kleding, zelfs de meest delicate zoals zijde
Avis
Aucun avis n’a encore été écrit
Tu possèdes ce produit et tu aimerais donner ton avis ? Commence ci-dessous à écrire ton avis. Selon le niveau de détail, écrire un avis prend en moyenne entre 3 et 10 minutes. Avec ton opinion, tu aides les autres visiteurs à faire un meilleur choix et tu tentes chaque mois de gagner 250 € ! Clique ici pour les conditions de l’action.