Glerups Pantoufle avec semelle en cuir - Bleu - Taille 42

Glerups Pantoufle avec semelle en cuir - Bleu - Taille 42

Tous les 1 prix et vendeurs

Choix le plus populaire – Meilleur prix !
Waardijk.nl· Vendeur reconnu
€ 79,95
3 à 4 joursLivraison gratuite
1 - 3 werkdagen
Voir le produit
Voir le produit

Spécifications

Modèle
Couleur
Blauw
EAN
5710715001081
Numéro de pièce du fabricant (MPN)
B-10-00
Nom du participant responsable du marché dans l'UE
Aktieselskabet glerups.dk
Guide des tailles
Valt normaal: bestel je eigen maat
Semelle amovible
Non
Matériau de la semelle
Leer
Matériau de la semelle intérieure
Wol
Public cible
Volwassenen
Tapez semelle
Vlakke zool
Collection saisonnière
Never out of stock
Numéro d'article de vêtement
B-10-00
Matériau de la couche extérieure
Wol
Matériau de la doublure
Textiel
Pointure
42
Poids de l'emballage
250 g
Ajustement
Normaal
Catégorie de chaussures
Sloffen
Hauteur de chaussure
Laag

Description du produit

Glerups slipper met leren zool, de handgemaakte pantoffel uit Denemarken van 100% natuurlijke wol.

Door middel van een speciaal procedé wordt de wol gemaakt tot vilt. Dankzij dit wolvilt zijn de slippers luchtig en ademend en nemen ze tot 35% vocht op zodat ze altijd droog en warm aanvoelen. Glerups slippers draag je het liefst met blote voeten. De dubbele laag vilt in het voetbed zorgt voor een behaaglijke tred.

De pantoffels zijn zijdezacht dankzij het bijzondere vilt dat is gemaakt van 100% wol van geselecteerde schapen uit New Zeeland. De buitenzool is gemaakt van natuurlijk gelooid kalfsleer met een mooie naturelbruine kleur.

Deze fijne Glerups Slipper met leren zool schiet u snel even aan en met het zelfde gemak weer uit. De Glerups slippers zijn gemakkelijk mee te nemen op vakantie en zijn het het hele jaar te dragen.

Natuurlijk gelooid kalfsleer
De dubbele laag vilt in het voetbed geeft een aangename veerkracht. De buitenzool is gemaakt van natuurlijk gelooid kalfsleer met een mooie naturelbruine kleur. De zool is flexibel.

Aanbevolen gebruik: Wij raden u aan de Glerups alléén binnenshuis op droge ondergronden te gebruiken.

Materiaal: 100% vilt uit natuurlijke pure wol en een zachte kalfsleren zool. De wol is afkomstig van geselecteerde schapenboeren uit New Zeeland.

Over Glerups
In 1993 maakte Nanny Glerup als hobby voor het eerst een paar vilten laarzen met wol van haar eigen Gotland pelsschapen. Gewoon omdat ze voor haar eigen inkomsten wilde zorgen en breien niet leuk vond. Haar familie en vrienden waren razend enthousiast en al snel startte ze een kleinschalige productie.

Vilten is het langdurig in elkaar wrijven van wolharen met behulp van water en zeep. Een zware klus en Nanny was al snel de hele dag handmatig aan het vilten. Haar man Ove Glerup ontwikkelde daarom een machine om het werk te verlichten. Uiteindelijk werd een procedé ontwikkeld dat de kwaliteit van de Glerups producten verbeterde en de productieaantallen vergrootte. Inmiddels wordt Glerups wereldwijd verkocht en is de dagelijkse leiding in handen van zoon Jesper.

Het uitgangspunt van de familie Glerups is dat ze een zo puur mogelijk product wil maken. Glerups heeft hiervoor contractuele afspraken met hun schapenboeren over het welzijn van de dieren. Verder wordt de wol met natuurlijke kleurstoffen geverfd en wordt de leren zool plantaardig gelooid.

Aucun avis n’a encore été écrit

Question 1 sur 4

Tu possèdes ce produit et tu aimerais donner ton avis ? Commence ci-dessous à écrire ton avis. Selon le niveau de détail, écrire un avis prend en moyenne entre 3 et 10 minutes. Avec ton opinion, tu aides les autres visiteurs à faire un meilleur choix et tu tentes chaque mois de gagner 250 € ! Clique ici pour les conditions de l’action.

Quelle note donnes-tu à ce produit ?