ROLINE Glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/LC, staal gepantserd, LSOH, violet, 1 m

ROLINE Glasvezelkabel 50/125µm OM4, LC/LC, staal gepantserd, LSOH, violet, 1 m

Tous les 1 prix et vendeurs

Choix le plus populaire – Meilleur prix !
Conrad.be· Vendeur reconnu
€ 22,99
6 jours ou plusVerz. € 7,99
Leverbaar in 17 - 22 werkdagen
Voir le produit
Voir le produit

Spécifications

Overige kenmerken
Type kabel
Glasvezelkabel
EAN
7630049621640
Kleur
Violet
Kabellengte
1 m
Eerste aansluiting
Oui
Extra aansluitingen
Non
Tweede aansluiting
Oui
Verpakkingsgewicht
32,2 g
Merk
ROLINE
Verpakking hoogte
1 cm
Verpakking lengte
10 cm
Verpakking breedte
10 cm

Description du produit

Halogeenvrije glasvezel patchkabel met stalen versteviging in OM4 kwaliteit voor hoogwaardige glasvezelbekabeling in superieure ROLINE kwaliteit.

De OM4-vezel is een geoptimaliseerde 50μm-vezel met uitgebreide bandbreedte. Het wordt gebruikt om de systeemprestaties te verbeteren voor bestaande toepassingen tot 10 Gbps en voor toekomstige toepassingen van 40 en 100 Gbps. Dit glasvezeltype ondersteunt Ethernet-, Fibre Channel- en OIF-toepassingen.
De OM4-glasvezel is geschikt voor grotere afstanden van meer dan 550 m bij 10 Gbit/s of 300 m bij 40 Gbit/s. Met een effectieve modale bandbreedte (EMB, ook wel laserbandbreedte genoemd) van 4700 MHz-km (veel meer dan vereist door de IEEE), is de OM4-vezel ook bijzonder geschikt voor kortere afstanden in datacenters en voor krachtige computertoepassingen.

De kabels zijn geassembleerd met hoogwaardige connectoren en bereiken de beste waarden voor insteekverlies en reflectie.

Avis

Aucun avis n’a encore été écrit

Tu possèdes ce produit et tu aimerais donner ton avis ? Commence ci-dessous à écrire ton avis. Selon le niveau de détail, écrire un avis prend en moyenne entre 3 et 10 minutes. Avec ton opinion, tu aides les autres visiteurs à faire un meilleur choix et tu tentes chaque mois de gagner 250 € ! Clique ici pour les conditions de l’action.

Quelle note donnes-tu à ce produit ?