Meinl AC-TE1 Temporal Stack I Matt Garstka 10 pouces cymbale stack

Meinl AC-TE1 Temporal Stack I Matt Garstka 10 pouces cymbale stack

Tous les 1 prix et vendeurs

Choix le plus populaire – Meilleur prix !
bol. Plaza· Marketplace
€ 402,75
6 jours ou plusLivraison gratuite
Gratis verzending vanaf € 25,- | 30 Dagen Bedenktijd
Voir le produit
Voir le produit

Spécifications

Belangrijkste kenmerken
EAN
0842960107630

Description du produit

Dit stack bekken is ontwikkeld door Matt Garstka en het Meinl R&D team. Het bekken heeft een heel uniek en innovatief geluid om je spel naar het volgende level te tillen. Het onderbekken is een 10 inch B20 brons bekken met een deels helder en deels droge afwerking. Het boven bekken is een 8 inch traditioneel afgewerkt bekken, ook van B20 brons. Beide bekkens zijn handgehamerd om een hoge kwaliteit te waarborgen en het bekken een unieke look te geven.

Trashy en droog staccato

Het geluid van deze unieke stack is het best te omschrijven als een droog en trashy staccato. Een beetje te vergelijken met een gesloten hihat, maar dan veel explosiever en luider. Door dit unieke staccato geluid snijdt dit bekken door alle andere instrumenten heen en is hij dus goed te horen in je muziekstukken.

Aucun avis n’a encore été écrit

Question 1 sur 4

Tu possèdes ce produit et tu aimerais donner ton avis ? Commence ci-dessous à écrire ton avis. Selon le niveau de détail, écrire un avis prend en moyenne entre 3 et 10 minutes. Avec ton opinion, tu aides les autres visiteurs à faire un meilleur choix et tu tentes chaque mois de gagner 250 € ! Clique ici pour les conditions de l’action.

Quelle note donnes-tu à ce produit ?