Merkloos Qoltec - Tłumik voor Glasvezel - Singlemode - 15dB

Merkloos Qoltec - Tłumik voor Glasvezel - Singlemode - 15dB

Tous les 1 prix et vendeurs

Choix le plus populaire – Meilleur prix !
AliExpress.com· Marketplace
€ 7,34
6 jours ou plusLivraison gratuite
Over ongeveer 8 dag(en) in huis
Voir le produit
Voir le produit

Spécifications

Overige kenmerken
CE markering
Non
Merk
Merkloos
Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU
NTEC sp. z o.o.
EAN
5901878541822

Description du produit

Glasvezel Attenuator

De glasvezel attenuator is ontworpen om het optische signaalvermogen aan te passen aan de ontvangende apparaten. Het is geplaatst in het optische pad voor de detector. Het optische vermogen na passage door het apparaat ligt binnen het werkingsbereik van de ontvanger. De glasvezel attenuator is geschikt voor werken met vrouwelijke LC/UPC (F) connectors - LC/UPC (F), en zijn golflengte is 1310nm - 1550nm.
Eenvoudige montage en demontage van de glasvezel attenuator.
Het voordeel van LC-connectors zijn de kleine afmetingen, waardoor ze kunnen worden gebruikt in gebieden met een hoge dichtheid van schakelpaneelvelden. Ze hebben ook een snap-lock systeem dat bescherming biedt tegen het per ongeluk uittrekken van de connector. LC-connectors worden gebruikt in LAN-, WAN-, en FTTD-netwerken, op de spoorwegen, in telecommunicatienetwerken, in kabeltelevisienetwerken en in de meettechniek.
De UPC-connector heeft een plat gepolijste ferrule front. Vanwege het risico op schade, kunnen APC- en UPC-connectors niet met elkaar worden gekoppeld.

Avis

Aucun avis n’a encore été écrit

Tu possèdes ce produit et tu aimerais donner ton avis ? Commence ci-dessous à écrire ton avis. Selon le niveau de détail, écrire un avis prend en moyenne entre 3 et 10 minutes. Avec ton opinion, tu aides les autres visiteurs à faire un meilleur choix et tu tentes chaque mois de gagner 250 € ! Clique ici pour les conditions de l’action.

Quelle note donnes-tu à ce produit ?