999 Games Dodelijke Dilemma's - Actiespel - Partyspel
Produits similaires ou meilleurs
- Taal handleiding
- eWaste
- Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU
- Personage van toepassing
- À partir de
- Nederlands
- Nee
- Asmodee The Netherlands
- Nee
- v.a. € 50,99Voir le produit
- -
- -
- -
- -
- v.a. € 99,95Voir le produit-9%
- Engels
- Nee
- Blackfire
- -
- v.a. € 51,19Voir le produit-29%
Belangrijkste kenmerken
- EAN
- 8719214428730
Description du produit
Een treinspoor, een op hol geslagen tram en in de verte een wissel. Helaas, op allebei de sporen is het druk, en een botsing is dan ook onvermijdelijk. De vraag is: welk spoor kies je. Dodelijke Dilemma’s is een spel boordevol zwarte humor voor 3-13 spelers.
Eén speler is de conducteur en moet kiezen in welke richting hij zijn op hol geslagen, moordzuchtige tram heen stuurt. De andere spelers spelen hun kaarten en ruziën om de conducteur te overtuigen hun leven te sparen en iedereen op het andere spoor te veroordelen tot een gruwelijke terdoodveroordeling. Bij hun eigen spoor leggen ze goedaardige schepsels zoals een eenzaam katje dat net is geadopteerd. leggen ze aan het andere spoor een duivels karakter. Robot Hitler bijvoorbeeld. Het is aan de conducteur om als rechter/beul een oordeel te vellen over dit Dodelijke Dilemma en te beslissen welk spoor wordt vermoord. Het team dat de tramrails heeft gelegd die gespaard is, wint de ronde!
Het spel bevat 500 kaarten, waaronder de schuldige en onschuldige spoordelen en kaarten met interessante plotwendingen als ‘zijn geest zal je altijd blijven achtervolgen’ die de dilemma’s nóg moeilijker maken. Nederlandstalig!
Avis
Aucun avis n’a encore été écrit
Tu possèdes ce produit et tu aimerais donner ton avis ? Commence ci-dessous à écrire ton avis. Selon le niveau de détail, écrire un avis prend en moyenne entre 3 et 10 minutes. Avec ton opinion, tu aides les autres visiteurs à faire un meilleur choix et tu tentes chaque mois de gagner 250 € ! Clique ici pour les conditions de l’action.