Fellowes Neutron A4 Rolsnijmachine - 10 vel - Metaal/Kunststof

Fellowes Neutron A4 Rolsnijmachine - 10 vel - Metaal/Kunststof

6.7(3)
Écrire un avis sur Fellowes Neutron A4 Rolsnijmachine - 10 vel - Metaal/Kunststof

Ravi que tu écrives un avis ! En partageant ton opinion honnête et bien argumentée sur ce produit, tu aides d’autres consommateurs à faire le bon choix ! En plus, chaque mois nous tirons au sort 2 x 250 € parmi tous les auteurs d’avis. Clique ici pour les conditions de l’action.

Quelle note donnes-tu à ce produit ?

Tous les 4 prix et vendeurs

Choix le plus populaire – Meilleur prix !
Amazon.be· Vendeur reconnu
€ 35,99
-3% prijsdaling
3 à 4 joursLivraison gratuite
Check de website voor de levertijd | Gratis bezorgd > €20,-
Voir le produit
Voir le produit
bol.· Vendeur reconnu
€ 36,49
24 heuresLivraison gratuite
Gratis verzending vanaf € 25,- | 30 Dagen Bedenktijd
Voir
Voir le produit
bol. Plaza· Marketplace
€ 35,49
24 heuresLivraison gratuite
Gratis verzending vanaf € 25,- | 30 Dagen Bedenktijd
Voir le produit
Voir le produit
Amazon.be Marketplace· Marketplace
€ 35,99
3 à 4 joursLivraison gratuite
Check de website voor de levertijd | Gratis bezorgd > €20,-
Voir
Voir le produit

Spécifications

Belangrijkste kenmerken
EAN
0043859550401

Description du produit

Maak kennis met de Fellowes Neutron A4/120, een betrouwbare en functionele papiersnijmachine. Dit product is vervaardigd uit duurzaam metaal, een teken van zijn stevige constructie en lange levensduur. Met een gewicht van slechts 820 gram is de machine behoorlijk licht, wat naast het gele en zwarte ontwerp bijdraagt aan de praktische bruikbaarheid. Dit model, ontworpen om met gemak alle soorten A4-formaat papier te snijden, is ideaal voor regelmatig kantoorgebruik. Met een snijlengte van 320 mm en de mogelijkheid om tot wel 10 vellen tegelijk te snijden, biedt de Fellowes Neutron A4/120 veel functionaliteit in een compact design. Hoewel dit model al in 2008 is gelanceerd, blijft het vandaag de dag een solide keuzeken voor iedereen die zoekt naar een efficiënte en betrouwbare papiersnijmachine.

Avis

Frans den Oudsten08-01-2019
Note globale
8.0
Kieskeurig verzocht mij om toch nog een keer een review te schrijven. Ik heb het ding nog steeds en hij doet het tegenwoordig redelijk tot goed. Hij neemt een plaats in tussen mijn hele entourage van fototoestel / computer / printer / snijapparaat. Laatst heb ik nog een fotolijst voor 24 foto’s gevuld met de foto’s van allerlei mensen waarbij ik op fotopapier geprinte foto’s op maat moest snijden en dat ging eigenlijk prima. Mocht hij in de toekomst toch weer gaan haperen dan weet ik nu (zie mijn vorige review) hoe ik hem zo moet instellen (met strookjes papier) dat hij het weer goed doet. Ik heb nog geen nieuwe mesjes of snijstrook hoeven kopen maar als dat eens moet gebeuren dan zie ik daar al niet eens meer tegen op. Conclusie: ik vond het in het begin een waardeloos ding maar door een beetje prutswerk is het mij toch gelukt om hem goed te laten functioneren. En gelet op de prijs kan ik hem nu toch aanbevelen zo lang je er maar rekening mee houdt dat je toch iets zult moeten prutsen om hem uiteindelijk goed te laten werken. Ergo: ik zou het gewoon doen.
Points positifs
  • snijdt goed
Points négatifs
  • pprutswerk zou eigenlijk niet moeten hoeven
Frans20-09-2018
Note globale
7.0
Deze beoordeling is een vervolg op een eerdere beoordeling door mij. Inmiddels heb ik het probleem van slecht snijden zelf weten op te lossen door onder het 'snijmatje' wat op maat gemaakte papierstrookjes te leggen waardoor nu het mes kennelijk nauwer aansluit op het snijmatje. Het snijden gaat nu goed maar is in feite niet zoals het hoort. De fabrikant dient een product af te leveren wat in een keer goed is en niet naderhand door de klant nog eens passend gemaakt moet worden. Vergelijk het met een auto die je koopt. Die behoort af-fabriek goed te remmen en het mag niet zo zijn dat je daar nadien zelf nog remolie in moet doen om hem optimaal te laten remmen. Maar eerlijk is eerlijk, op dit moment scoort het apparaat een ruime voldoende.
Lire tous les avis

Écrire un avis

Tu possèdes ce produit et tu aimerais donner ton avis ? Commence ci-dessous à écrire ton avis. Selon le niveau de détail, écrire un avis prend en moyenne entre 3 et 10 minutes. Avec ton opinion, tu aides les autres visiteurs à faire un meilleur choix et tu tentes chaque mois de gagner 250 € ! Clique ici pour les conditions de l’action.

Quelle note donnes-tu à ce produit ?